خدمات مشاوره بتن

 

خدمات تخصصی تکنولوژی بتن و ارایه مشاوره رایگان

خدمات مشاوره بتن

ارایه دهنده مشاوره تخصصی تکنولوژی بتن

مشاوره بتن

مشاوره بتن خدمات تخصصی است که در سه بخش مشاوره، توليد محصولات افزودنی های بتن نظیر روان کننده بتن و فوق روان کننده بتن  و اجرا سعی در ارائه ی پکيجی کامل به پروژه های مختلف ساختمانی و کارفرمایان محترم نموده است. بتن ریزی در تمامی مراحل نیاز به نظارت و کنترل ویژه دارد زیرا در محیط کارگاهی عوامل متعددی بتن را تحت تاثیر قرار می دهد که در این زمینه داریس آزما توانسته خدماتی را به صورت 24 ساعته رایگان به پروژه های عمرانی ارایه دهد که این خدمات شرکت داریس را منحصر به فرد تر از همیشه می گرداند.

طرح اختلاط بتن های ویژه

داریس آزما ارائه دهنده کلیه خدمات فوق تخصصی جهت تولید انواع بتن های ویژه متناسب با شرایط پروژه های عمرانی با بهترین عملکرد و تضمین کیفیت بتن

با ما تماس بگیرید

021 88 720 446

مشاوره تولید انواع بتن های خاص

خود تراکم SCC

بتن خود متراکم (scc)  نوع خاصی از بتن است که به دلیل تغییر شکل پذیری عالی، بدون هیچ گونه نیاز به ویبره می تواند تحت وزن خود در قالب قرار گیرد. انسجام کافی دارد تا بدون جداشدگی و آب انداختگی از آن استفاده شود.

آب بند

بتن ضد آب یک بتن نفوذ ناپذیراست که برای ساخت و ساز ضد آب با دوام استفاده می شود. برای بهبود نفوذ ناپذیری بتن، می توان مواد افزودنی ضد آب اضافه کرد.

CFT

لوله های فولادی پر شده با بتن ( CFT )، اعضای کامپوزیتی هستند که از یک لوله فولادی پر شده با بتن تشکیل شده اند. از ستون‌های CFT در سیستم‌های باربر جانبی سازه‌های مهاربند و بدون مهار، پایه پل، مقاوم سازی و تقویت ستون های بتنی استفاده شود.

پر مقاومت

امروزه بتن پرمقاومت بتنی با مقاومت فشاری مشخص 55 MPa ( Psi 8000) یا بالاتر تعریف می‌شود. امروزه در بسیاری از کشورها بتن با مقاومت فشاری مشخصه بیش از 69 مگاپاسکال ( psi 10000) به طور روزمره تولید می‌شود.

رنگی

 بتن رنگی که به آن بتن تزئینی نیز گفته می شود با استفاده از رنگدانه‌ها از حالت خاکستری متداول خود خارج شده و برای ایجاد طرح های منحصر به فرد استفاده می‌شود.

GFRC

 بتن مسلح با الیاف شیشه (GFRC) نوعی بتن تقویت شده با الیاف  شیشه است. بتن های الیاف شیشه عمدتا در پانل های نمای ساختمان و به عنوان بتن پیش ساخته استفاده می شوند.

نمایان

با توجه به تعریفی که توسط موسسه بتن آمریکا (ACI) ارائه شده است، "بتنی که در سطح داخلی یا خارجی یک سازه در معرض دید است و به ویژگی بصری آن کمک می کند" تعریف می شود.

سبک سازه ای

بتن سبک سازه‌ای از سنگدانه های سبک ساخته شده و مشکلات وزن و دوام سازه را حل می کند.دارای مقاومتی قابل مقایسه با بتن با وزن معمولی است، اما به طور معمول 25 تا 35 درصد سبک تر است.

سایر

رزومه داریس آزما

شرح خدمات داریس آزما

ارتباط با واحد مرکزی

دفتر مرکزی و آزمایشگاه : تهران، ابتدای خیابان مطهری خیابان منصور، پلاک 83، واحد -1
02188720446
02188713253