درباره ما

درباره تولید فوق روان کننده کربوکسیلاتی و ژل میکروسیلیس و ...

درباره داریس آزما

اولین شرکت تضمین کننده کیفیت بتن در کشور

شروع فعالیت داریس آزما

شرکت داریس آزما در سال 1395 با رویکرد تولید محصولات افزودنی بتن، آزمایش و سنجش کیفی مواد و مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان و با تاکید بر ارتقاء کیفیت بتن‌های تولید شده در کشور تاسیس و راه‌اندازی شد. این شرکت در جهت افزایش سطح علمی، توان اجرایی و همچنین رعایت اخلاق حرفه‌ای در مهندسی با بکارگیری مشاورین و مهندسین مجرب و خبره کوشش نموده‌است گامی نو در این صنعت بردارد. در این راستا همواره تربیت مهندسین متعهد و توانمند و با بنیه علمی بالا از اولویت‌ها و ارزش‌های بنیادین شرکت به شمار رفته‌است.

دانلود رزومه

تولید افزودنی بتن

تولید محصولات افزودنی بتن در کشور همواره با مشکلات عدیده‌ای همچون کمبود و یا فقدان مواد اولیه مرغوب، عدم وجود دستگاه‌های مناسب و سیستم‌های استاندارد تولید، دانش فنی پایین و عدم توجه کافی به بخش تحقیق و توسعه روبه‌رو بوده‌است. از این رو این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و به مدد راهنمایی مشاوران و محققین کارآزموده خود در جهت اصلاح روند تولید گام برداشته و محصولاتی نوین را با توجه به نیاز روز صنعت ساختمان و همگام با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تولید و بومی سازی نموده‌است.

درخواست همکاری

داریس شیمی، تولید کنند مواد شیمیایی ساختمان

همچنین این شرکت با تمرکز بر چرخه ی تولید تا اجرا و در اختیار داشتن گروه اجرایی با تجربه و مجهز، همواره به طور مستقیم در پروژه های مختلف عمرانی و صنعتی حضوری مستمر و کارآمد داشته است و از این منظر بالاترین سطح از خدمات پس از فروش و پشتیبانی را عرضه می نماید.  سنجش و پایش پیوسته مواد افزودنی تولید شده و انطباق آن با استانداردها و آیین‌نامه‌های معتبر بین‌المللی از مهمترین ارزش‌های این شرکت به شمار رفته و به این منظور واحد آزمایشگاهی و کنترل کیفیت خود را با بهره‌گیری از تجهیزات استاندارد و پیشرفته راه‌اندازی نموده‌است، همچنین در راستای تولید محصولات نوین با ویژگی‌های منحصر به فرد و بهبود فنی تولیدات خود بخش تحقیق و توسعه را با جدیت بنا نهاده و برای دستیابی به اهداف تعریف شده خود مصرانه می‌کوشد.

اطلاعات تماس