بلاگ

روز بتن

هفدمین همایش روز بتن بزرگداشت استاد احمد حامی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هفدهمین همایش روز بتن بزرگداشت استاد احمد حامی

هفدهمین همایش روز بتن، یازدهمین کنفرانس ملی بتن و اولین همایش ملی سنگدانه به همت کمیته ی تخصصی انجمن بتن ایران و با همکاری انجمن علمی بتن همچون سال های گذشته در 14 الی 16 مهر ماه (روز بتن) 1398 برگزار می گردد. این همایش با شعار « چشم انداز توسعه ی بتن در صنعت ساخت در افق 1404» و به مناسبت بزرگداشت استاد احمد حامی، در بخش های مختلفی همچون سخنرانی های علمی، دریافت و داوری مقالات در موضوعات گوناگون، برگزاری کارگاه های آموزشی و عملی توسط حامیان همایش و همچنین برپایی غرفه های بخش صنعت، به فعالیت می پردازد. برگزاری مسابقات ملی دانشجویی و حقوقی (ویژه ی شرکت ها و بخش صنعت) در دسته های مختلف و متعدد سبب جذب قشر دانشجو و افزایش طراوت همایش می گردد.

 

بر اساس اطلاعیه ی منتشر شده توسط وبسایت انجمن بتن ایران، این همایش در محورهای زیر مطرح می گردد:

 

  1. تحلیل و طراحی سازه های بتنی
  2. تعمیر و تقویت و بهسازی سازه های بتنی
  3. تکنولوژی بتن
  4. دوام و پایایی بتن و سازه های بتنی
  5. افزودنی های بتن و مواد کمکی مرتبط با بتن و سازه های بتنی
  6. اجرای سازه های بتنی (انبوه سازی، صنعتی سازی، پیش ساختگی ساخت بتن، حمل و ریختن، تراکم، عمل آوری و بتن آماده)
  7. بتن و محیط زیست (توسعه ی پایدار)
  8. مدیریت اجرای سازه های بتنی و مدیریت دانش (مستند سازی) و آموزش مهندسی در زمینه ی بتن و سازه های بتنی
 

اما شاید بتوان در کنار کارگاه های آموزشی، بخش نمایشگاه و غرفه های مرتبط با صنعت را جذاب ترین و کاربردی ترین بخش این همایش دانست. چراکه با وجود شرکت های معتبر و فعال در زمینه های مختلف همچون کارخانه های تولید سیمان، تولید کنندگان مصالح سنگی، افزودنی های بتن و ... فرصت مناسبی جهت آشنایی با آخرین دستاوردها و تکنولوژی صنعت بتن برای علاقه مندان و بازدیدکنندگان فراهم شده است. این غرفه ها علاوه بر تبادل اطلاعات و عرضه ی جدیدترین محصولات خود، به گسترش هرچه بیشتر و بهبود شرایط فعلی صنعت بتن کشور کمک شایانی می نماید.

 

داریس آزما حامی هفدهمین نمایشگاه روز ملی بتن


شرکت داریس آزما نیز به عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد بزرگ بتن کشور، در این همایش حاضر بوده و علاوه بر حضوری فعال در کنفرانس و کارگاه های علمی و عملی، غرفه ی خود را در نمایشگاه برپا می نماید. این شرکت در نظر دارد تا طی روز های 14 الی 16 مهر، به معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای علمی خود در زمینه ی آزمایشگاه بتن، تحقیقات صورت گرفته بر روی تکنولوژی تولید بتن های خاص از جمله بتن های خود تراکم، آب بند، غلطکی و ... و همچنین معرفی محصولات افزودنی بتن تحت عنوان داریس شیمی بپردازد. تولید قطعات بتنی دکوراتیو و المان های بتن در رشته های معماری نیز یکی دیگر از بخش های ارائه شده در غرفه ی شرکت می باشد.


No Internet Connection